Zapraszamy na targi do Chorzowa!

Zapraszamy 24-26 maja do Chorzowa na XII Targi Turystyki Weekendowej - "Atrakcje Regionów".

Na stoisku Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Pszczyńska” swoje produkty zaprezentują Producenci wytwarzający na terenie powiatu pszczyńskiego wyroby certyfikowane Lokalną Marką Ziemi Pszczyńskiej. W piątek będą to: Gospodarstwo Rolne Kamila i Krzysztof Mocek, Kamila Wielewska „Nudel Ula” oraz Pasieka Tomala. W sobotę będziecie mogli Państwo spotkać przedstawicieli gospodarstwa rolnego Kozia Rodzinka, Pasieki  św. Ambrożego, a także Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój. Natomiast w niedzielę ze swoimi produktami będą: Lawenda pod lasem oraz Gospodarstwo Rolne Sylwia i Leszek Szczotka.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele atrakcji. Szczegóły dotyczące targów można znaleźć na stronie internetowej organizatora: www.atrakcje-regionow.pl.

Uczestnictwo w targach realizowane jest w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Dziękujemy Lokalnej Grupie Działania „Ziemia Pszczyńska” za zaproszenie na to wydarzenie.

Zapraszamy na targi!