Zapraszamy na kolejny bazarek do Goczałkowic

Od lipca produkty wyróżnione certyfikatem Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej są dostępne dwa razy w miesiącu podczas Bazarku Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej w Goczałkowicach-Zdroju.

- Mieszkańcy i turyści często pytają o produkty „z różą”. Chcemy wyjść im naprzeciw i promować to, co dobre, naturalne, a tym samym wytworzone rękami naszych lokalnych producentów. Goczałkowickie uzdrowisko to jedno z miejsc, gdzie regularnie chcemy promować certyfikowane wyroby. Szukamy ciekawych lokalizacji w pozostałych gminach z powiatu pszczyńskiego na organizację Bazarku Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej - mówi Damian Cieszewski, wicestarosta pszczyński.

Najbliższy Bazarek Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej odbędzie się w niedzielę 6 sierpnia. Swoje produkty w godzinach od 12.00 do 18.00 obok pawilonu "Wrzos" oferować będą: Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój, Góra Sera, Gospodarstwo Przewoźnikówka i Piekarnia-Cukiernia „u Brzęczka”. Na stoiskach będzie można zakupić m.in. borowinę i solankę z goczałkowickich złóż, naturalne kosmetyki, tradycyjny chleb z łopaty czy wytwarzane w domowych zagrodach sery kozie i krowie.

Kolejne Bazarki Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej będą odbywały się co 2 tygodnie w niedziele - 20 sierpnia oraz 3 i 17 września.

Serdecznie zapraszamy!