Tradycja z Ćwiklic w sercu Warszawy
25.08
Nasza lokalna tradycja, za sprawą ćwiklickich gospodyń, zagościła w miniony weekend w Hotelu Warszawa. Przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z Ćwiklic przybliżyły kucharzom restauracji Szóstka tajniki kulinarnego bogactwa naszego regionu.
Warszawscy goście poznali najlepszy śląski deser – pszczyńską kopę certyfikowaną Lokalną Marką Ziemi Pszczyńskiej. Klimat śląskiej gościnności dopełniał Zespół Ludowy Ćwikliczanie.
Gratulujemy uznania i jesteśmy przekonani, że dla wszystkich była to niesamowita przygoda kulinarna i kulturalna. Jesteśmy dumni, że Lokalna Marka Ziemi Pszczyńskiej, a tym samym nasz powiat są tak wspaniale promowane. Dziękujemy!
